Ogłoszenia na XXVIII Niedzielę Zwykłą

1. Dziś:

• Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się dziś, Mszą Świętą o godz. 18.30. Nauki będą się odbywać od poniedziałku do piątku o godz. 19.00.

• Dzień Papieski, po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia fundację, która ma na celu pomagać zdolnej młodzieży z rodzin niezamożnych, poprzez stypendia naukowe.

2. Poniedziałek (św. Teresy od Jezusa)

3. Wtorek (św. Jadwigi Śląskiej)

• 40 rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Jana Pawła II. W tym dniu modlimy się o wierność dziedzictwu, które nam przekazał oraz o obfite łaski za jego wstawiennictwem.

4. Środa

• Oddanie czci relikwią św. br Alberta po Mszy Świętej o godz. 9:00

5.Czwartek (św. Łukasza Ewangelisty)

6. Piątek

• Rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Dziękujemy Bogu za kapłana, który przypomniał nam, że wolność jest w nas.

• Adoracja 24h dla Pana rozpocznie się Mszą św. o godz. 9.00. Czas modlitwy będzie trwał do sobotniej Mszy św o godz. 9.00. Zachęcamy wszystkich parafian do włączenia się w to duchowe dzieło naszej wspólnoty.

• Msza św. z oddaniem czci relikwiom św. siostry Faustyny o godz. 15.00.

7. Sobota (św. Jana Kantego)

• Misyjne nabożeństwo różańcowe odmawiane w różnych językach, prowadzone przez młodzież z Oazy o godz. 17:45.

8. Niedziela

• Niedziela Misyjna. Taca przeznaczona na działalność misyjną Kościoła

• Koncert „Ojczyzno ma” podczas którego wystąpi Zbigniew Małkowicz wraz z zespołem „LUMEN” oraz Chóry Głogowskie, odbędzie się w naszym kościele o godz. 19:30. Dalsze informacje na plakatach.

9. inne

• Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich organizuje dziś koncert charytatywny w hołdzie Janowi Pawłowi II. Celem koncertu jest wsparcie duchowe i materialne ludzi bezdomnych będących podopiecznymi schroniska dla bezdomnych mężczyzn w Żukowicach. Środki z koncertu zasilą utworzenie punktu medycznego dla podopiecznych placówki i w całości zostaną przekazane Stowarzyszeniu Bractwo Jana Pawła II. Szczegóły na plakacie.

• Dziękujemy tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie i za obecność na czuwaniu fatimskim w Grodowcu.

• Odatowane kartki wypominkowe zostały wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Prosimy nazwiska wpisywać wyraźnie, najlepiej w mianowniku.

• III Korowód Świętych31.10 o godz. 17.00. Zachęcamy dzieci do przebrania się za wybranego świętego lub błogosławionego i prosimy o przygotowanie koszyczków na cukierki. W zakrystii można składać cukierki, które wykorzystamy w Korowodzie. Po Korowodzie bal świętych w SP 11.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

• W nowym tygodniu życzymy obfitości Bożych łask.