Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą

1. Dziś:

• Niedziela Misyjna. Taca przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.

• Koncert „Ojczyzno ma” podczas którego wystąpi Zbigniew Małkowicz wraz z zespołem „LUMEN” oraz Chóry Głogowskie „Za Tobą” i „Laudate Domine”, odbędzie się w naszym kościele o godz. 19:30. Dalsze informacje na plakatach.

2. Poniedziałek (św. Jana Pawła II)

• Po Mszach Świętych oddanie czci relikwiom św. Jana Pawła II.

3. Wtorek

• Młodzież z klas I ponadgimnazjalnych podczas Mszy Św. O godz. 17:00 otrzyma z rąk bpa Tadeusza Lityńskiego sakrament bierzmowania. W tym dniu nie będzie różańca dla dzieci. Różaniec dla młodzieży i dorosłych po Mszy Św. O godz. 18:30.

8. Niedziela

• Dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego – pamiętajmy o modlitwie i życzeniach.

• Program słowno-muzyczny o św. Janie Pawle II przygotowany przez uczniów SP 11 o godz. 17:00

• Obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18:30, następnie spotkanie w Kaplicy Miłosierdzia.

9. inne

• Odatowane kartki wypominkowe zostały wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Prosimy nazwiska wpisywać wyraźnie, najlepiej w mianowniku.

• III Korowód Świętych31.10 o godz. 17.00. Zachęcamy dzieci do przebrania się za wybranego świętego lub błogosławionego i prosimy o przygotowanie koszyczków na cukierki. W zakrystii można składać cukierki, które wykorzystamy w Korowodzie. Po Korowodzie bal świętych w SP 11.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

• W nowym tygodniu życzymy obfitości Bożych łask.