zycieparafii.pl

05.jpg

Ogłoszenia na XXXI Niedzielę Zwykłą

1. Poniedziałek:

 • Po Mszy Św. wieczornej rozpoczną się katechezy neokatechumenalne. Więcej informacji na koniec ogłoszeń.

2. Wtorek

 • Spotkanie grupy biblijnej o godz. 16:45 w salce bł. Edmunda.

3. Środa

 • Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Macieja po wieczornej Mszy Św.

4. Czwartek

 • Spotkanie Przyjaciół Paradyża w salce bł. Edmunda o godz. 17:00.

5. Piątek

 • Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej Matki Kościołów Miasta i Świata.

 • Zapraszamy na program słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 11, zorganizowany z okazji 100 lecia Niepodległości. Rozpoczęcie o godz. 8:00.

6. Sobota

 • Towarzystwo Ziemi Głogowskiej, Stowarzyszenie Chór „Beati Cantores” oraz nasza parafia serdecznie zapraszają mieszkańców Głogowa na Patriotyczny koncert chórów „Beati Cantores” i „Gaudium” oraz koncert organowy „Polonia Restituta” odbywający się w ramach obchodów 100 lecia Odzyskania Niepodległości. Rozpoczęcie o godz. 16:00. Dalsze informacje na plakatach.

7. Niedziela

 • Narodowe Święto Niepodległości. Przypominamy o udekorowaniu posesji flagami narodowymi. W kościele Bożego Ciała Msza św. za Ojczyznę o godz. 9.00, później uroczystości patriotyczne przy pomniku Dzieci Głogowskich. W naszej parafii Msza za Ojczyznę o godz. 18:30.

 • Zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

8. inne

 • Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów oraz Głogowski Społeczny Komitet Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości zapraszają na I Głogowski Marsz Niepodległości, który wyruszy 11.11.2018r o godz. 12:30 z placu przed Ratuszem. Zakończenie marszu w naszej parafii koncertem patriotycznym Orkiestry Hutniczej.

 • Serdecznie zapraszamy dnia 18.11.2018r na godz. 17:00 do naszego kościoła, na koncert patriotyczny w wykonaniu śpiewaczki operowej Moniki Sagan, Szkoły Muzycznej i dzieci z Przedszkola nr 9. Podczas koncertu zbierane będą fundusze na leczenie naszej parafianki Joanny Konkel, matki 3 dzieci. Szczegóły na plakatach.

 • Zapraszamy do uczestnictwa 24.11.2018 r w I Diecezjalnym Spotkaniu Kobiet, które odbędzie się w parafii św. Wawrzyńca w Babimoście. Dalsze informacje na plakatach i ulotkach.

 • Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

 • Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

 • W nowym tygodniu życzymy obfitości Bożych łask.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl