Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą

1. Dziś:

• Narodowe Święto Niepodległości. Msza za Ojczyznę o godz. 18:30.

• Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów oraz Głogowski Społeczny Komitet Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości zapraszają na Głogowski Marsz Niepodległości, który wyruszy dziś o godz. 12:30 z placu przed Ratuszem. Zakończenie marszu w naszej parafii koncertem patriotycznym Orkiestry Hutniczej.

• Zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

• Dziś przypada dzień imienin ks. Marcina. Msza św. za solenizanta odprawiona zostanie o godz. 18:30.

2. Poniedziałek:

• Biblijny Dzień skupienia pt. „Słuchać Pana” rozpocznie się Mszą św. o godz. 9:00 i potrwa do godz. 12.30. Zapraszamy wszystkich chętnych, prosimy wziąć ze sobą Pismo Święte, notatnik i długopis.

• Dzień imienin ks. Proboszcza. Msza św. za solenizanta odprawiona zostanie o godz. 18:30.

3. Wtorek

• Święto Męczenników Międzyrzeckich – głównych Patronów Diecezji.

• Klub Gazety Polskiej w Głogowie zaprasza na spotkanie ze Stanisławem Srokowskim, urodzonym na Kresach, pisarzem, poetą, dramaturgiem, świadkiem zbrodni na Wołyniu w 1943. Spotkanie odbędzie się przy parafii św. Klemensa w sali św. Gerarda o godz. 17:00.

• Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z gr. ks. Piotra o godz. 19:00 w kościele.

4. Piątek

• Adoracja 24h dla Pana rozpocznie się Mszą św. o godz. 9.00. Czas modlitwy będzie trwał do sobotniej Mszy św o godz. 9.00. Zachęcamy wszystkich parafian do włączenia się w to duchowe dzieło naszej wspólnoty.

• Msza św. z oddaniem czci relikwiom św. siostry Faustyny o godz. 15.00.

5. Niedziela

• O godz. 17:00 w naszym kościele, koncert patriotyczny w wykonaniu śpiewaczki operowej Moniki Sagan, Szkoły Muzycznej i dzieci z Przedszkola nr 9. Podczas koncertu zbierane będą fundusze na leczenie naszej parafianki Joanny Konkel, matki 3 dzieci. Szczegóły na plakatach.

6. inne

• Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne w poniedziałki czwartki w salce nr 1 po wieczornej Mszy św.

• Zapraszamy do uczestnictwa 24.11.2018 r w I Diecezjalnym Spotkaniu Kobiet, które odbędzie się w parafii św. Wawrzyńca w Babimoście. Dalsze informacje na plakatach i ulotkach.

• Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

• Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

• W nowym tygodniu życzymy obfitości Bożych łask.