zycieparafii.pl

05.jpg

Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Zwykłą

1. Dziś:

 • O godz. 17:00 w naszym kościele, koncert patriotyczny w wykonaniu śpiewaczki operowej Moniki Sagan, Szkoły Muzycznej i dzieci z Przedszkola nr 9. Podczas koncertu zbierane będą fundusze na leczenie naszej parafianki Joanny Konkel, matki 3 dzieci. Szczegóły na plakatach.

2. Poniedziałek:

 • Dziewczęta przygotowujące się do bierzmowania z grupy ks. Marcina i oraz chłopcy z grupy Macieja swoje spotkanie rozpoczną Mszą św. o godz. 18:30.

3. Wtorek:

 • Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z gr. ks. Piotra po Mszy św. Wieczornej w salce nr 4.

 • Chłopcy przygotowujący się do bierzmowania z grupy ks. Marcina swoje spotkanie rozpoczną Mszą św. o godz. 18:30.

 • spotkanie Rady parafialnej po wieczornej Mszy św.

4. Środa:

 • Wszystkich młodych, którzy śpiewają bądź grają na instrumentach zapraszamy na próbę scholi młodzieżowej w salce nr 3 po wieczornej Mszy św.

 • Dziewczęta przygotowujące się do bierzmowania z grupy ks. Macieja swoje spotkanie rozpoczną Mszą św. o godz. 18:30

5. Czwartek:

 • Wspomnienie liturgiczne św. Cecylii patronki muzyki kościelnej. W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 18:30, będziemy modlić się za wszystkich, którzy troszczą się o śpiew w naszej parafii, Organistów, Chór „Beati Cantores” oraz scholę młodzieżową i dziecięcą.

6. Niedziela:

 • Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Święto patronalne WSD w Paradyżu z tej okazji będziemy gościć w naszej parafii alumna naszego seminarium. Taca w tym dniu przeznaczona jest na seminarium naszej diecezji.

7. inne

 • Zapraszamy na katechezy neokatechumenalne w poniedziałki czwartki w salce nr 1 po wieczornej Mszy św.

 • Społeczny komitet Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości w Głogowie zaprasza 25 listopada br. na prelekcję przedstawiciela IPN pt. „Semper Fidelis. W 100 rocznicę obrony Lwowa”. Prelekcja rozpocznie się Mszą św. w intencji Ojczyzny o godz. 12:30 w parafii św. Klemensa.

 • Rekolekcje biblijne „Spotkanie Jezusa z Bartymeuszem” w parafii św. Klemensa odbędą się w dniach 30.11 – 01.12.2018. Dalsze informacje na plakatach.

 • Zapraszamy do uczestnictwa 24.11.2018 r w I Diecezjalnym Spotkaniu Kobiet, które odbędzie się w parafii św. Wawrzyńca w Babimoście. Dalsze informacje na plakatach i ulotkach.

 • W dniach 30.11 – 07.12.2018 r. w Głogowie odbywać się będzie inicjatywa modlitewna „Jerycho różańcowe”.

 • Parafialny Zespół Caritas zwraca się z prośbą o pomoc w dostarczaniu odzieży zimowej (kurtki, spodnie, buty w dobrym stanie) którą można przynosić w poniedziałek środę lub piątek w godz. od 10.00 do 13.00. Zespół przekaże odzież bezdomnym korzystającym z pomocy parafialnego Caritasu.

 • Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.

 • Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.

 • W nowym tygodniu życzymy obfitości Bożych łask.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl