I Niedziela Adwentu  - 2 grudnia 2018 r.

1. Dziś:
    Dziś I niedziela Adwentu i rozpoczęcie nowego roku liturgicznego. Roraty o godz. 6.30 i 18.00. W sobotę Msza św. wieczorna o godz. 18.30.
    Trwamy w nieustannej modlitwie Głogowskiego Jerycha Różańcowego.
  2. Poniedziałek:
    Dziewczęta przygotowujące się do bierzmowania z grupy ks. Macieja swoje spotkanie po Mszy św. Wieczornej w salce nr 4
  3. Wtorek:
    Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z gr. ks. Piotra po Mszy św. Wieczornej w salce nr 4.
    Wspomnienie św. Barbary. Pamiętajmy w modlitwie o górnikach.
    Różaniec do 7-miu boleści w Adwencie odbywać się będzie o godz. 17:30
  4. Środa:
    Chłopcy przygotowujący się do bierzmowania z grupy ks. Macieja mają swoje spotkanie po Mszy św. Wieczornej w salce nr 4.
  5. Czwartek (I CZWARTEK MIESIĄCA):
    Spotkanie Przyjaciół Paradyża o godz. 17:00, różaniec z modlitwą o nowe powołania o godz. 17:30
    Wspomnienie św. Mikołaja pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich dzieciach.
  6. Piątek ( I PIĄTEK MIESIĄCA):
    Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.
    Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską przez ks. Proboszcza i ks Mieczysława.
  7. W sobotę:
    Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 12:00 zachęcamy do wspólnej modlitwy podczas godziny łaski.
  8. 8. Niedziela:
    Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
    W naszej parafii będziemy gościć siostrę Marię-Emanuel Dziemian z Bractwa Najświętszej Maryi Panny Królowej Korony Polski, która wprowadzi nas w rekolekcje o zawierzeniu Niepokalanemu Sercu NMP Królowej Polski
  9. inne
    Adwentowy Wieczór Młodych – czuwanie młodzieży od klas VII i starszych w Grodowcu 8.12 rozpoczyna się o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie. Organizujemy wyjazd młodzieży z naszej Parafii o godz. 17.00. Koszt 10 zł, zapisy i wpłaty w zakrystii lub u katechetów w szkołach.
    Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom można nabyć w cenie: mała 6zł, duża 13zł.
    Parafialny Zespół Caritas zwraca się z prośbą o pomoc w dostarczaniu odzieży zimowej (kurtki, spodnie, buty w dobrym stanie) którą można przynosić w poniedziałek środę lub piątek w godz. od 10.00 do 13.00. Zespół przekaże odzież bezdomnym korzystającym z pomocy parafialnego Caritasu. Dziękujemy za dotychczasową pomoc.
    W dniach 07-08.12.2018 w sklepach Biedronka i Delikatesy Centrum przy ul. Gwiaździstej Caritas naszej parafii przeprowadzi zbiórkę żywności dla najbardziej potrzebujących.
    Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.
    Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta, oraz tym, którzy zaangażowali się roznoszenie opłatków. Rodziny, które nie odebrały opłatków mogą to uczynić po Mszach św. w zakrystii.
    W nowym tygodniu życzymy obfitości Bożych łask.