zycieparafii.pl

05.jpg

altPierwsze przykazanie kościelne obliguje każdego katolika do uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej. Pamiętajmy o tym, że tylko podczas Eucharystii mamy możliwość spotkania z żywym Jezusem oraz przyjęcia Jego Ciała pod postacią Chleba i Wina. Od najbliższej niedzieli (7 września), aż do końca maja powracamy do zwykłego porządku sprawowania niedzielnej Mszy. Nie będzie Mszy świętej o godz. 21:00, powróci o godz. 16:00. Zapraszamy na niedzielną Eucharystię o godz 7:00, 8:45, 10:00, 11:15, 12:30, 16:00 i 18:30. W sobotę o godz. 18:30 sprawowana jest także niedzielna Msza św., dla osób, które z ważnych przyczyn (np. praca, niespodziewany wyjazd) nie mogą przyjść do koscioła w niedzielę. Możliwość skorzystania ze spowiedzi codziennie przed Mszą i w niedzielę w czasie Mszy św. 

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl