relikwieW piątek, 21 listopada wypada III piątek miesiąca. Z tej racji w Kaplicy Miłosierdzia Bożego nabożeństwo Godzina Miłosierdzia o godz. 15.00, po niej Msza św. ku czci Bożego Miłosierdzia (w intencji ks. Janusza-imieninowa) i adoracja w ciszy do wypominek. Od poniedziałku do soboty, w Kaplicy Adoracji o godz. 15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA.
Minął miesiąc jak w naszej parafii są relikwie św. s. Faustyny i Jana Pawła II. Widzimy gorliwe uczestnictwo Parafian w Godzinie Miłosierdzia, a także spowiedzi po dłuższej przerwie. Z tej racji, by pogłębić naszą więź z Panem Jezusem Miłosiernym chcemy zachęcić Parafian do czytania Dzienniczka siostry Faustyny i Encykliki Jana Pawła II o miłosierdziu Bożym. Dla tych, którzy nie mają, bądź chcą komuś sprezentować te 2 książki, będzie je można nabyć za tydzień przy wyjściu z kościoła. Udało się wynegocjować dobrą cenę. Komplet 19 zł. Mamy tylko 200 kompletów.