paczkaswietaOd przyszłej niedzieli organizujemy akcję zbierania paczek świątecznych dla dzieci z rodzin naszej parafii będących w bardzo trudnej sytuacji materialnej. W tym celu w kościele będzie ustawiona choinka, na której zawieszone będą kolorowe serduszka z podanym imieniem i wiekiem dziecka, które można będzie zabrać do domu i następnie przygotować paczkę. Gotową paczkę z przyklejonym serduszkiem można położyć z powrotem pod choinkę lub przekazać Parafialnemu Zespołowi Caritas. Ponieważ paczki będą wręczone tuż przed Świętami, prosimy nie wkładać do nich owoców mogących ulec zepsuciu. Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o włączenie się w tę akcję.

Parafialny Zespół Caritas rozprowadza świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Duża – 12 zł, mała – 5 zł