zycieparafii.pl

05.jpg

bnarodzenieOkazja do przedświątecznej SPOWIEDZI w poniedziałek i wtorek 8.15-9.00 i od 17.00-18.00, zaś w środę do 9.00.

Zbiórka ministrantów i lektorów w poniedziałek o godz. 11.00.
W środę, 24 grudnia, Wigilia Narodzenia Pańskiego. Zachowujemy tradycję i zwyczaje polskie podczas wieczerzy wigilijnej. Zachęcamy do zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Pamiętajmy w modlitwie o solenizancie ks. bp seniorze Adamie.

Zapraszamy na PASTERKĘ o godz. 22.00 z udziałem zespołu ludowego i o godz. 24.00 z udziałem chóru Beati Cantores (taca przeznaczona na Fundusz Ochrony Dziecka i Matki im. Ks. Bpa Wilhelma Pluty).
W czwartek 25 grudnia – Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Nie ma Mszy o godz. 7.00, pozostałe wg porządku niedzielnego.
W piątek 26 grudnia, święto św. Szczepana. Msze wg porządku niedzielnego. Taca przeznaczona na uczelnie katolickie.
W sobotę 27 grudnia, w święto św. Jana Ewangelisty, spotkanie opłatkowe dla wszystkich wspólnot. Spotkanie rozpoczyna się Msza św. o godz. 9.00, po której dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd. Osoby ze wspólnot prosimy o przygotowanie słodkiego poczęstunku w salkach.

Wizytę duszpasterską (kolędę) rozpoczniemy 2 stycznia, od ul. Saturna.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl