Wielki PostRozpoczynamy marzec - w tym tygodniu w poniedziałek kolejna KATECHEZA w temacie: ,,7 grzechów głównych" o godz. 19.15. I wtorek miesiąca. Różaniec do 7-u boleści Matki Bożej o godz. 18.00. Msza wieczorna w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci. We wtorek, 3 marca spotkanie dla chłopców przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z grupy ks. Marka, zaś w środę, 4 marca spotkanie dla dziewcząt. Spotkania rozpoczynają się Mszą o godz. 18.30. I środa miesiąca. Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. I czwartek miesiąca. Spotkanie Przyjaciół Paradyża o godz. 17.00, zaś nabożeństwo w intencji powołań o godz. 18.00. I piątek miesiąca - dla osób starszych i chorych Msza św. i o godz. 9.00 i po niej droga krzyżowa. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.15, nabożeństwo drogi krzyżowej dla dzieci o godz. 16.30, a po nim Msza św. o godz. 17.00. Pozostałe drogi krzyżowe o godz. 18.00 dla dorosłych i 19.15 dla młodzieży. Adoracja prowadzona przez wspólnotę dla Intronizacji NSPJ w Kaplicy Adoracji, w godz. 16.00-17.00. Ks. Piotr odwiedzi chorych z Najświętszym Sakramentem w piątek, ks. Marek, ks. Ryszard i ks. Janusz w sobotę. I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz. 9.00, zaś o godz. 19:30 adoracja Najświętszego Sakramentu w Kaplicy, następnie spotkanie grupy młodzież bł. Jose.