zycieparafii.pl

05.jpg

W czwartek, 24 grudnia, Wigilia Narodzenia Pańskiego. Zachowujemy tradycję i zwyczaje polskie podczas wieczerzy wigilijnej. Zachęcamy do zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Pamiętajmy w modlitwie o solenizancie ks. bp seniorze Adamie.

PASTERKA o godz. 22.00 z udziałem zespołu ludowego i o godz. 24.00. Taca przeznaczona na Fundusz Ochrony Dziecka i Matki im. Ks. Bpa Wilhelma Pluty).

25 grudnia – Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Nie ma Mszy o godz. 7.00, pozostałe wg porządku niedzielnego. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

26 grudnia, święto św. Szczepana. Msze wg porządku niedzielnego. Taca przeznaczona na uczelnie katolickie.

27 grudnia, niedziela, święto Świętej Rodziny. Na Mszy o godz. 12.30 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo małżonków oraz modlitwa w intencji rodzin naszej parafii.

Spotkanie opłatkowe dla wszystkich wspólnot naszej parafii. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 16.00, po której dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd. Osoby ze wspólnot prosimy o przygotowanie słodkiego poczęstunku w salce nr 4.

Wizytę duszpasterską (kolędę) rozpoczniemy 28 grudnia od ul. Oriona.

6 stycznia po raz czwarty wyruszy Orszak Trzech Króli. Rozpoczęcie Orszaku na Placu Tysiąclecia o godz. 13.30. Zakończenie na Rynku. Nasza parafia przebiera się za pasterzy i przyjmuje kolor niebieski.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl