zycieparafii.pl

05.jpg

Już dziś informujemy, że 25 kwietnia (w poniedziałek) o godz. 19.15 odbędzie się formacja małżeńska z udziałem Pana Jacka Pulikowskiego, męża i ojca trójki dzieci, od 30-u lat czynnie zaangażowanego w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Wraz z żoną był audytorem z Polski podczas synodu poświęconemu rodzinie w Watykanie.

Jacek Pulikowski to przede wszystkim mąż i ojciec trójki dzieci. Poza tym dr inżynier, wykładowca na Politechnice Poznańskiej oraz wykładowca Studium Rodziny przy Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu.
Od około 30-u lat czynnie zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Razem z żoną Jadwigą służą swoją wiedzą i doświadczeniem wielu małżeństwom w kryzysie i przygotowują młodych do założenia rodziny, prowadzą kursy przedmałżeńskie.
Pan Jacek wraz z żoną był audytorem z Polski podczas synodu poświęconemu rodzinie w Watykanie.

 

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl