zycieparafii.pl

05.jpg

W dniach 7-10 lipca, po raz 5 z Głogowa wyruszy rowerowa pielgrzymka na Jasną Górę. W tym szczególnym roku Jubileuszu, Roku Miłosierdzia pielgrzymowanie jest doskonałą formą ożywienia naszej wiary. Pielgrzymowanie rowerowe łączy aspekt duchowy z pasją, W tym roku trasa pielgrzymki wiedzie nas szlakiem Kościołów Jubileuszowych. Każdego dnia przekroczymy Bramy Miłosierdzia aby na końcu naszej pielgrzymki wejść na Jasnogórski Szczyt - oddając swoje intencje, troski i podziękowania Matce, przed którą w czasie wizyty w Polsce również będzie modlił się Papież Franciszek.

Zapraszamy całymi rodzinami, wiek nie ma znaczenia, w minionych latach wiek uczestników mieścił się w granicach od 8 do 78 lat. W czasie drogi towarzyszy nam zabezpieczenie medyczne i techniczne. Pielgrzymi mają zapewnione 3 posiłki dziennie, wodę i poczęstunki w czasie drogi, noclegi i jeśli wybierają zorganizowany powrót także transport powrotny wraz z bagażem i rowerem. Zapraszamy! więcej informacji na stronie www.rowerowa.glogow.pl lub na facebooku.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl