zycieparafii.pl

05.jpg

Do końca 2016 r. Caritas Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej realizuje po raz kolejny projekt pn. Punkty Konsultacyjne dla osób niepełnosprawnych i ich otoczenia.

Celem projektu jest wzrost dostępu osób niepełnosprawnych oraz ich otoczenia do bezpłatnych i profesjonalnych doraźnych usług z zakresu poradnictwa psychologicznego, rodzinnego, socjalno – zawodowego, prawnego oraz duchowego w województwie lubuskim (powiat i miasto Zielona Góra oraz powiat i miasto Gorzów Wlkp.), dolnośląskim (powiat i miasto Głogów) i zachodniopomorskim (powiat i miasto Myślibórz) oraz udzielanie bezpośrednich porad dla niepełnosprawnych i ich otoczenia.

Zapraszamy do bezpłatnego skorzystania z profesjonalnej pomocy specjalistów - prawnika, doradcy zawodowego/pracownika socjalnego, psychologa/terapeuty, doradcy rodzinnego/terapeuty oraz osoby duchownej w Punkcie Konsultacyjnym w Głogowie na terenie parafii pw. NMP Królowej Polski, pl. Wyszyńskiego 1.

Projekt skierowany jest do mieszkańców miasta Głogów i powiatu głogowskiego. Warunkiem skorzystania z porady jest posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (do wglądu) lub bycie osobą z otoczenia osoby niepełnosprawnej (m. in. rodzina, sąsiedzi, znajomi).

Szczegółowe informacje można uzyskać u koordynatora projektu - Anita Łukowiak, tel. 600 987 748, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl