zycieparafii.pl

05.jpg

3 maja 20103 maja to szczególne święto w naszej parafii. Obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski, a tym samym parafialny odpust oraz kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Z tej okazji odbyła się uroczysta Msza Św., w której udział wzięli przedstawiciele władz miasta i powiatu, liczne poczty sztandarowe. Oprawę muzyczną zapewniła Orkiestra Zakładowa Huty Miedzi Głogów oraz połączone chóry Beati-Catores i Cantilena. Eucharystii przewodniczył ekonom diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, ks. kan. Wojciech Jurek, który wygłosił również homilię. Dzisiejszy dzień, to także 160. rocznica założenia przez błogosławionego Edmunda Bojanowskiego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek, które od wielu lat pełnią służbę w naszej parafii.
Po południu odbył się koncert pieśni religijno-patriotycznych w wykonaniu Chóru „Cantilena”.

ZDJĘCIA Z UROCZYSTEJ MSZY ŚWIĘTEJ
ZDJĘCIA Z KONCERTU CHÓRU "CANTILENA"

Wdrożenie: Joomla - Solmedia.pl