plakatnsnpmW poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy do wzięcia udziału w Korowodzie Świętych – gromadzimy się w kościele w kaplicy Miłosierdzia. Chcemy pokazać radość chrześcijańskiej wiary, w przebraniach świętych i śpiewie. Przejdziemy procesyjnie na plac targowy przy ul. Saturna. Dzieci prosimy o przygotowanie koszyczków na cukierki (mogą być koszyczki od święconki) i o przebranie się, a młodzież i dorosłych o zabranie ze sobą obrazu świętego i lampionu lub świecy (nie zniczy). Po Korowodzie bal dla dzieci w salkach. Jednocześnie podkreślamy, że uczestnictwo w kultywowaniu Halloween jest niezgodne z chrześcijaństwem, stanowi ogromne duchowe zagrożenie i jest ciężkim grzechem przeciwko I przykazaniu.