Narodowe Święto Niepodległości

W przyszłą niedzielę 11 listopada 2018 r. Narodowe Święto Niepodległości. Przypominamy o udekorowaniu posesji flagami narodowymi. W kościele Bożego Ciała Msza św. za Ojczyznę o godz. 9.00, później uroczystości patriotyczne przy pomniku Dzieci Głogowskich. W naszej parafii Msza za Ojczyznę o godz. 18:30.
Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów oraz Głogowski Społeczny Komitet Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości zapraszają na I Głogowski Marsz Niepodległości, który wyruszy 11.11.2018 r o godz. 12:30 z placu przed Ratuszem. Zakończenie marszu w naszej parafii koncertem patriotycznym Orkiestry Hutniczej.
Serdecznie zapraszamy dnia 18.11.2018 r. na godz. 17:00 do naszego kościoła, na koncert patriotyczny w wykonaniu śpiewaczki operowej Moniki Sagan, Szkoły Muzycznej i dzieci z Przedszkola nr 9. Podczas koncertu zbierane będą fundusze na leczenie naszej parafianki Joanny Konkel, matki 3 dzieci.