Ogłoszenia na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś:

• Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Święto patronalne WSD w Paradyżu z tej okazji gościmy w naszej parafii alumna Jakuba Błażyńskiego. Taca w tym dniu przeznaczona jest na seminarium naszej diecezji.

2. Poniedziałek:

• Chłopcy przygotowujący się do bierzmowania z grupy Macieja mają swoje spotkanie po Mszy św. Wieczornej w salce nr 4.
  • Spotkanie zelatorów Żywego Różańca o godz. 17:00 na plebanii.

3. Wtorek:

• Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z gr. ks. Piotra po Mszy św. Wieczornej w salce nr 4.

4. Środa:

• Wszystkich młodych, którzy śpiewają bądź grają na instrumentach zapraszamy na próbę scholi młodzieżowej w salce nr 3 po wieczornej Mszy św.
  • Dziewczęta przygotowujące się do bierzmowania z grupy ks. Macieja swoje spotkanie po Mszy św. Wieczornej w salce nr 4.
  • Spotkanie Apostolatu Maryjnego rozpocznie się Mszą św. o godz. 9:00.

5. Czwartek:

• Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w kościele św. Maksymiliana, o godz. 18:00.

5. W sobotę (I SOBOTA MIESIĄCA):

• Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską w I sobotę: ks. Marcin, ks. Piotr, ks. Maciej.
  • Jerycho różańcowe w naszej parafii rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.30. oraz nabożeństwem pierwszej soboty.

6. Niedziela:

• I niedziela Adwentu i rozpoczęcie nowego roku liturgicznego.

7. inne

• Od wtorku w naszej parafii roznoszone będą opłatki. W tym roku nie będą one adresowane, ofiary można składać na tacę z adresem zapisanym wewnątrz koperty. Zapraszamy serdecznie osoby mogące pomoc w roznoszeniu opłatków. Pieniądze zebrane z datków za opłatki przeznaczone zostaną na remont tylnej ściany kościoła.
  • Rekolekcje biblijne „Spotkanie Jezusa z Bartymeuszem” w parafii św. Klemensa odbędą się w dniach 30.11 – 01.12.2018. Dalsze informacje na plakatach.
  • Adwentowy Wieczór Młodych – czuwanie młodzieży od klas VII i starszych w Grodowcu 8.12 rozpoczyna się o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie. Organizujemy wyjazd młodzieży z naszej Parafii o godz. 17.00. Koszt 10 zł, zapisy i wpłaty w zakrystii lub u katechetów w szkołach.
  • Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom będą do nabycia od następnej niedzieli w cenie: mała 6zł, duża 13zł.
  • Parafialny Zespół Caritas zwraca się z prośbą o pomoc w dostarczaniu odzieży zimowej (kurtki, spodnie, buty w dobrym stanie) którą można przynosić w poniedziałek środę lub piątek w godz. od 10.00 do 13.00. Zespół przekaże odzież bezdomnym korzystającym z pomocy parafialnego Caritasu. Dziękujemy za dotychczasową pomoc.
  • Polecamy prasę katolicką z wieloma ciekawymi artykułami, którą możemy nabyć u s. Piusy.
  • Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii i Kuchni Brata Alberta.
  • W nowym tygodniu życzymy obfitości Bożych łask.