Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę

Serdecznie zapraszamy całe rodziny do udziału w 8 Rowerowej Pielgrzymce z Głogowa na Jasną Górę. Początek wakacji to wspaniały czas na kilka dni wyciszenia, refleksji, spotkania z Bogiem i drugim człowiekiem w malowniczych okolicznościach przyrody. W tym roku temat przewodni tych rowerowych rekolekcji brzmi „W mocy Bożego Ducha„, podczas tych niezwykłych rekolekcji chcemy się skupić na misji ochrzczonych i bierzmowanych w dzisiejszym świecie, aby jak apostołowie, którzy wyszli z wieczernika po otrzymaniu Ducha Świętego, móc świadomie pełnić misję Kościoła, jaką Kościół ma w świecie. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 27-30 czerwca 2019 r. Wszystkie informacje i relacje foto z minionych lat na stronie www.rowerowa.glogow.pl i na facebooku.