Wszystkich Świętych i wypominki

Nabożeństwo Nocy Światła, z zachowaniem wytycznych, rozpocznie się w naszym kościele w sobotę 31 października o godz. 21:15. Można przynieść znicze. Msza św. na zakończenie nabożeństwa o godz. 23:00.
Przy wyjściu z kościoła wyłożone zostały odatowane kartki na wypominki, które po wypełnieniu można składać na tacę lub zostawiać w zakrystii.
W uroczystość Wszystkich Świętych nie będzie Mszy św. na cmentarzu. W naszym kościele Msze św. jak w każdą niedzielę. Ze względów bezpieczeństwa zachęcamy do odwiedzania cmentarzy już w tygodniu poprzedzającym uroczystość oraz w oktawie. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać odpust zupełny i ofiarować go jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące.