Paczka dla seniora

Jeśli znacie Państwo starsze samotne osoby w Głogowie to proszę o telefon do Urzędu Miejskiego w Głogowie 76 7265 534 w godz. od 15.00 do 18.00 podając imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Gmina Miejska Głogów oraz Caritas przygotują i dostarczą paczkę świąteczną w dniu 21.12.2020.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, Gmina Miejska Głogów wraz z Caritasem Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej organizuje akcję Paczka Dla Samotnego Seniora. W tym wyjątkowym czasie, jakim są Święta Bożego Narodzenia, nie możemy zapomnieć o tych, którzy nie będę mieli wokół siebie swoich bliskich. Dla głogowskich seniorów zostanie przygotowanych 150 paczek.

To już kolejna wspólna akcja organizowana razem z Caritasem. Bardzo się cieszę z tej współpracy, dzięki temu pomagamy potrzebującym. Były już gorące obiady dla starszych i samotnych, a teraz świąteczne paczki dla seniorów. Wszystkim życzę dużo zdrowia – mówi Rafael Rokaszewicz, prezydent Głogowa.

Wszystkie samotne i starsze osoby, które chcą zgłosić się do akcji, bądź też wszyscy, którzy znają takie osoby proszeni są o kontakt od 8 do 11 grudnia w godzinach od 15:00 do 18:00 pod numerem telefonu: