Boże Narodzenie

W czwartek Wigilia Narodzenia Pańskiego. To także dzień imienin bp. seniora Adama Dyczkowskiego oraz naszego wikariusza ks. Adama Czeponisa. Masza św. w intencji solenizanta o godz. 6:30.

W wigilię zachęcamy do zachowania tradycji i wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych oraz abstynencji.

Msze św. w wieczór wigilijny (tzw. pasterki) w naszej parafii o godz. 19:30, na która szczególnie zapraszamy dzieci, o 21:00, 22:30 oraz 24:00. Przypominamy, że w naszym kościele jednocześnie może przebywać 100 osób. Taca mszy pasterskich przeznaczona na Fundusz Ochrony Dziecka i Matki im. bp. Pluty.

Msze św. w pierwszy i drugi dzień świat – jak w każdą niedzielę.

W drugim dniu świąt – święto św. Szczepana – taca przeznaczona na uczelnie katolickie.

W przyszłą niedzielę – Niedziela Świętej Rodziny. W czasie każdej mszy szczególnie modlić się będziemy w intencjach wszystkich małżeństw naszej parafii.