Peregrynacja krzyża Krucjaty Wyzwolenia Człowieka

3 marca w naszej parafii będziemy gościć Krzyż Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, który w ramach ogólnopolskiej akcji przez 2 miesiące peregrynuje po naszej diecezji. Rozpoczęcie peregrynacji w środę Mszą świętą o godz. 9 w intencji przebywających w niewoli połączona z katechezą o ikonie Krzyża Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, następnie po Mszy świętej droga krzyżowa w intencji trzeźwości.

O godz. 15 koronka do Bożego miłosierdzia w intencjach zanoszonych przez parafian za osoby uzależnione. Intencje można składać do kartonowych skrzynek przy wyjściu z kościoła i w wersji elektronicznej – formularz na dole.

Link: https://tiny.pl/rlbbd

17.30 nabożeństwo różańcowe, 18.30 Msza święta z uroczystym złożeniem deklaracji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, a po niej adoracja krzyża. Na stoliczku przy wyjściu z kościoła jest do pobrania deklaracja Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.  Krzyż przez cały dzień będzie dostępny do osobistej adoracji w świątyni.

Wszelkie szczegóły związane z peregrynacją i ideą Krucjaty Wyzwolenia Człowieka zostaną przedstawione podczas Mszy świętej niedzielnej.