Ekstremalna Droga Krzyżowa

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w Ekstremalną Drogę Krzyżową, która wyruszy z parafii św. Mikołaja w Głogowie w piątek 26 marca po Mszy św. o godz. 20.00. W tym roku zostały przygotowane dwie nowe trasy:

  1. a) biała – św. Jana Nepomucena – po polach i lasach pradoliny Odry. Trasa prowadzi przez: Klucze, Wilków, Leśną Dolinę, Kulów, Krążkówko, Grochowice, Kotlę, Zabiele, Rapocin, Głogów. Dystans około 52 km.
  2. b) czerwona – św. Mikołaja przez tereny nadodrzańskie, sanktuarium Nawiedzenia NMP w Piersnej i rolnicze okolice Głogowa. Trasa prowadzi przez Borków, Golkowice, Mileszyn, Wietszyce, Piersną, Żabice, Szymocin, Bucze, Przedmoście, Bytnik, Głogów. Dystans około 43 km.

Zarejestrować można się na stronie www.edk.org.pl

Odpowiedzi na pytania dotyczące EDK można uzyskać pisząc na adres: edkglogow@gmail.com. Koordynatorzy odpowiedzą również na ewentualne pytania w niedzielę 7 marca po Mszy wieczornej o godz. 18.00 w kościele Bożego Ciała.