Rowerowa Pielgrzymka Głogowska

W roku 2022 Rowerowa Pielgrzymka Głogowska odbędzie się w dniach 30 czerwca – 3 lipca. Będzie to już 11 raz, gdy wyruszymy na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w pielgrzymce. Mamy nadzieję, że termin będzie korzystny i większość z Was będzie mogła wziąć udział w pielgrzymce. Kolejne informacje o tegorocznej pielgrzymce, będą publikowane na stronie internetowej pielgrzymki oraz na Facebooku.

Jeśli chcesz uczestniczyć w pielgrzymce nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj. Formularz znajdziesz na stronie internetowej pielgrzymki – zapisy.

Zapraszamy wszystkich pielgrzymów do udziału w spotkaniach organizacyjnych przed XI Rowerową Pielgrzymką Głogowską na Jasną Górę. Na spotkaniach będą przedstawione informacje o tegorocznej pielgrzymce, będzie można zadać pytania, zapisać się oraz zapłaci za udział. Na spotkania zapraszamy szczególnie osoby, które będą uczestniczyć w pielgrzymce pierwszy raz. Spotkania odbędą się:

  • 14 czerwca 2022 r., godz. 16:00 – Świebodzin, kościół pw. Miłosierdzia Bożego,
  • 14 czerwca 2022 r., godz. 19:00 – Zielona Góra, kościół pw Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
  • 22 czerwca 2022 r. godz. 19:00 – Głogów, kościół pw. NMP Królowej Polski.

Przekaż tą informację rodzinie i znajomym, którzy wybierają się na pielgrzymkę.