Duszpasterze

ks. wicedziekan kan. lic. mgr Witold Pietsch

proboszcz (od 1.08.2006 r.)
święcenia prezbiteratu 18.05.1980 r.
tel. 76 8338650

 

 

ks. mgr Piotr Pluta

wikariusz (od 25.08.2017 r.)

święcenia prezbiteratu 28.05.2010 r.
tel. 76 8338875 wew. 24
e-mail: plutapiotr@o2.pl

 

 

ks. Robert Szymański

wikariusz (od 29.01.2022 r.)

święcenia prezbiteratu 21.05.2006 r.
tel. 76 8338875 wew. 23
e-mail: rufinofm@wp.pl

 

ks. mgr Janusz Michalak

rezydent (od 25.08.2016 r.)

święcenia prezbiteratu 31.05.1971 r.
tel. 76 8338875 wew. 28

 

 

ks. Mieczysław Kaflik

rezydent (od 25.08.2016 r.)

święcenia prezbiteratu 05.06.1988 r.
tel. 76 8338875 wew. 28
 
 
 
 

ks. mgr Tomasz Dragańczuk

zastępstwo wakacyjne (od 25.06.2022 r.)

święcenia prezbiteratu 28.05.2022 r.