04 LIPCA 2021 R. XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

XIV Niedziela Zwykła 04.07.2021

– wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Leduchowskiej

– czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli

1. Pielgrzymka Rowerowa z Głogowa na Jasną Górę w dniu dzisiejszym dobiega końca, pielgrzymom dziękujemy za modlitwę i życzymy szczęśliwego powrotu do domu.
  2. Do końca  wakacji, w dni powszednie  nie będzie Mszy św. o godz. 900.
  3. W tym tygodniu pierwsza środa miesiąca – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z modlitwami do św Józefa o godz. 18.00.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. a w niedzielę do godz. 16.00.
  5. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Msza św.
  6. 41 . Piesza Pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę pod hasłem „Wszystko postawiłem na Maryję „ 2-12 sierpnia .Zapisy przez internet lub w zakrystii. Jest możliwość pielgrzymowania duchowego i materialnego wsparcia pątników. Karty duchowego pielgrzyma w zakrystii.
  7. Pielgrzymka do Zakopanego i Częstochowy, organizowana przez Apostolat Maryjny przy parafii Miłosierdzia Bożego, w terminie 30/31 lipca 2021 r. Koszt 230 zł. Informacje i zapisy u p. Barbary Grab, tel. 782-279-286. Więcej informacji na plakacie.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  9. Przypominamy o godnym stroju w miejscach kultu oraz obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii także w okresie wakacyjnym.
  10. Z przepisów sanitarnych, które obowiązują w świątyniach : maseczki oraz 70% zajętych ogólnej liczby miejsc.
  11. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii, łączącym się z nami także drogą internetową, życzymy błogosławionego tygodnia.