1 LISTOPADA 2020 R. Uroczystość Wszystkich Świętych

Uroczystość Wszystkich Świętych

Liturgiczne wspomnienia tygodnia:

– w poniedziałek – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – Dzień Zaduszny,

– w środę – wspomnienie św. Karola Boromeusza bp.

1. Od dziś do przez całą oktawę Różaniec do Granic Nieba w naszej parafii po Koronce do Bożego Miłosierdzia o godz. 1500.
  2. W Dzień Zaduszny w naszym kościele Msze św. o godz.: 700, 900, 1100, 1600 i 1830
  3. Nabożeństwa wypominkowe od poniedziałku o godz. 1745. Odatowane kartki są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Można je składać na tacę lub zostawiać w zakrystii.
  4. Możliwość uzyskania odpustu zupełnego za jedną duszę czyśćcową każdego dnia w tym roku została rozszerzona z oktawy uroczystości na cały miesiąc listopad. Warunki uzyskania odpustu: spowiedź, Komunia św., modlitwa w intencjach Ojca Świętego, nawiedzenie kościoła lub cmentarza i modlitwa za zmarłych.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja od spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św.
  6. Spotkanie Przyjaciół Paradyża w tym miesiącu zostaje odwołane.
  7. Adoracja 24 godziny dla Pana rozpocznie się w piątek Mszą św. o godz. 700.
  8. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną: w piątek ks. Proboszcz i ks. Mieczysław, w sobotę ks. Piotr i ks. Adam.
  9. Nabożeństwo pierwszej soboty rozpocznie się po Mszy św. o godz. 1830.
  10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  11. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu z kościoła.
  12. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  13. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.