1 marca 202 r.

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia:

– w środę – święto św. Kazimierza Królewicza.

1. Seans filmu „Najświętsze Serce” dziś o godz. 1450 i w środę o godz. 1710 w kinie Cinema3D. Zachęcamy do obejrzenia.
  2. Wspólnota Neokatechumenalna w okresie Wielkiego Postu zaprasza do wspólnej modlitwy jutrznią od poniedziałku do piątku w salce nr 1 o godz. 545.
  3. Rekolekcje dla uczniów z SP nr 12 od poniedziałku do środy w naszym kościele.
  4. Spotkanie całej grupy kandydatów do bierzmowania ks. Marcina w poniedziałek, po Mszy św. o godz. 1830 w kościele.
  5. Warsztaty dla kobiet „Najlepsza cząstka” w środę, 4 marca w salce nr 4 o godz. 1700. Szczegółowe informacje na plakatach.
  6. Spotkanie Przyjaciół Paradyża w czwartek o godz. 1700 w salce bł. Edmunda; różaniec w intencji powołań o godz. 1745 w kościele.
  7. Spotkanie rady parafialnej w czwartek o godz. 1900 na plebanii. Zapraszamy przedstawicieli wszystkich grup oraz katechetów.
  8. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w każdy piątek Wielkiego Postu: po Mszy św. o godz. 900, o godz. 1700 dla dzieci, o godz. 1800 oraz o godz. 1900 dla młodzieży.
  9. Odwiedziny chorych: ks. Marcin w czwartek, ks. Proboszcz i ks. Mieczysław w piątek, ks. Piotr w sobotę.
  10. Nabożeństwo pierwszej soboty rozpocznie się Msza św. o godz. 1830.
  11. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 1730.
  12. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne „Ad Gentes”.
  13. Od przyszłej niedzieli będzie można nabywać paschaliki wielkanocne Caritas w cenie 15zł. W tym roku dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom w Rwandzie.
  14. Wyjazd na beatyfikację S.B. kard. Wyszyńskiego do Warszawy o północy 6/7 czerwca, koszt 90 zł., zapisy w zakrystii.
  15. Prasa katolicka do nabycia u siostry Piusy.
  16. Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  17. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia.Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.