10 PAŹDZIERNIKA 2021 R.

XXVIII Niedziela Zwykła 10.10.2021 r.

– w środę – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego,

– w piątek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa,

– w sobotę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.

1. Dziś Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia przy wyjściach z kościoła.
  2. Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. dziś o godz. 1600. Spotkanie dla tych rodziców, wyjątkowo ze wszystkich szkół wspólne, we wtorek po Mszy św. wieczornej w kościele.
  3. Msza św. dla młodzieży z udziałem zespołu i słowem do młodych dziś o godz. 1830. Po Mszy spotkanie i poczęstunek w salce bł. Edmunda na plebanii.
  4. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 1700, dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 1745.
  5. Spotkanie kandydatów na ministrantów w poniedziałek o godz. 1620 w kościele.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z gr. ks. Adama: gr. 3 – poniedziałek o godz. 1900, gr. 4 w piątek o godz. 1700 w salce na plebanii.
  7. Różaniec pokutny w naszej parafii w środę o godz. 1745.
  8. Czuwanie Fatimskie w Grodowcu, kończące 25 rok czuwań – w środę. Nasza parafia będzie przewodniczyć tej modlitwie. Osoby, który chciałyby udać się do Grodowca autokarem, mogą się zgłaszać w zakrystii. Koszt 10 zł.
  9. Dzień Edukacji Narodowej w czwartek. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach oświaty.
  10. Spotkanie Rycerzy Kolumba w czwartek. Rozpoczęcie spotkania Mszą św. o godz. 1830.
  11. Msza św. z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie w czwartek o godz. 1830 w parafii św. Klemensa w Głogowie.
  12. Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie w sobotę w naszej parafii. Rozpoczęcie o godz. 1000. Szczegółowy plan na plakatach przy wyjściach z kościoła.
  13. Parafia organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Górnego Śląska w terminie 15-17 października. Koszt 450 zł.  Możliwość zapisania się na ostatnie wolne miejsca jeszcze dziś w zakrystii. Wpłaty do 12 października. Nastąpiła zmiana w planowanej godzinie wyjazdu. Zbiórka na parkingu przy kościele w piątek o godz. 645.
  14. Kurs Ewangelizacyjny Nowe Życie odbędzie się w Ruszowicach, ul. Tęczowa 10 w terminie 15-17 października. Informacje na plakatach.
  15. Muzyczne nabożeństwo różańcowe z bł. kard. Stefanem Wyszyńskim w Grodowcu 15 października o godz. 1900. Nabożeństwo poprowadzi zespół muzyki sakralnej „Capella Caelestis” wraz ks. Mateuszem Szerwińskim.
  16. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 1600. Po Eucharystii konferencja w salce nr 4. Kolejne spotkania od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej w salce nr 4.
  17. Msza św. z modlitwą uwielbienia w najbliższą niedzielę o godz. 1830.
  18. Rekolekcje „Oddanie 33” rozpoczną się w parafii św. Mikołaja w Głogowie od 5 listopada b.r. Więcej informacji na plakatach przy wyjściach z kościoła.
  19. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  21. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.