11 LIPCA 2021 R. XV NIEDZIELA ZWYKŁA

XV Niedziela Zwykła 11.07.2021

– poniedziałek wsp. św. Brunona bp i męcz.

–  wtorek – wsp.  świętych pustelników  Andrzeja Świerada i Benedykta.

– czwartek – wsp. św. Bonawentury.

–  piątek – wsp.  NMP z Góry Karmel .

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. a w niedzielę do godz. 16.00.
  2. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Msza św.
  3. We wtorek 13. 07. różaniec fatimski o godz 17.30. Czuwanie w Grodowcu od godz.19.00.
  4. 41 . Piesza Pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę pod hasłem „Wszystko postawiłem na Maryję „ 2-12 sierpnia .Zapisy przez internet lub w zakrystii. Jest możliwość pielgrzymowania duchowego i materialnego wsparcia pątników. Karty duchowego pielgrzyma w zakrystii.
  5. Pielgrzymka do Zakopanego i Częstochowy, organizowana przez Apostolat Maryjny przy parafii Miłosierdzia Bożego, w terminie 30/31 lipca 2021 r. Koszt 230 zł. Informacje i zapisy u p. Barbary Grab, tel. 782-279-286. Więcej informacji na plakacie.
  6. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  7. Przypominamy o godnym stroju w miejscach kultu oraz obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii także w okresie wakacyjnym.
  8. Z przepisów sanitarnych, które obowiązują w świątyniach : maseczki oraz 70% zajętych ogólnej liczby miejsc.