13 listopada 2022 r. XXXIII Niedziela Zwykła

XXXIII Niedziela Zwykła 13.10.2022 r.

– czwartek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy. Wspólne modlitwy i błogosławieństwo relikwiami Św. Brata Alberta po Mszy św. o godz. 900.

– piątek – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Wspólne modlitwy i błogosławieństwo relikwiami Św. Siostry Faustyny po Mszy św. o godz. 1500.

– sobota – wspólne modlitwy i błogosławieństwo relikwiami Bł. ks. Jerzego Popiełuszki po Mszy św. o godz. 900.

1. Dzisiaj święto Pierwszych Męczenników Polski, patronów diecezji – odpust w Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu.

2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

3. Msza św. imieninowa w intencji ks. Proboszcza dzisiaj o godz. 1230.

4. Nabożeństwo różańcowe za zmarłych codziennie o godz. 1745, w środy o godz. 1730 połączone z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

5. Odatowane kartki na wypominki są jeszcze wyłożone przy wyjściu z kościoła. Wypełnione można składać na tacę lub w zakrystii.

6. Nasza Parafia organizuje wyjście na film pt. „PROROK” – o Bł. Kardynale Stefanie Wyszyńskim do Galerii Głogowskiej w piątek 18 listopada o godz. 1100. Koszt 14 zł. Zapisać można się w zakrystii do poniedziałku 14 listopada.

7. Msza św. dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii Św. w przyszłą niedzielę o godz. 1600.

8. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas VII SP w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1830. Po Mszy spotkanie formacyjne w kościele.

9. Spektakl słowno-muzyczny zatytułowany „Zamek wewnętrzny. Mieszkania pierwsze…” zespołu muzyki sakralnej LUMEN w przyszłą niedzielę 20 listopada w naszym kościele o godz. 1645. Informacje podane są również na plakatach. Serdecznie zapraszamy.

10. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – w tym dniu przypada ostatnia Niedziela roku liturgicznego.

11. Msza św. w intencji członków Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ w święto patronalne w przyszłą niedzielę o godz. 930.

12. W przyszłą niedzielę Święto Patronalne Zielonogórsko-Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie-Paradyżu. Taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu.

13. Parafia nasza organizuje wyjazd na Światowe Dni Młodzieży pod hasłem „Obudzić się do życia” dnia 19 listopada 2022r. w Zielonej Górze. Zapisać można się u ks. Adama. Informacje podane są również na plakatach.

14. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.

16. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.