12 KWIETNIA 2020 R.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Msze św. w dzisiejszą uroczystość: o godz. 600, nie będzie Mszy św. o godz. 730, pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę. Przypominamy, że jednocześnie w kościele może przybywać maksymalnie 5 osób – dotyczy to także Mszy świętej.
  2. W poniedziałek drugi dzień Świąt – Msze św. jak w każda niedzielę.
  3. Trwa nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia.
  4. Od wtorku powróci wspólna modlitwy różańcowa kapłanów w kościele o godz. 2030. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę drogą internetową.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii, także te przesłane na konto, oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia.Dziękujemy za składane i nadesłane do nas życzenia.
  7. Z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego wszystkim Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy nadziei płynącej z pustego grobu Zbawiciela oraz doświadczania w codzienności mocy, łaski i obecności Zmartwychwstałego.