12 LIPCA 2020 R. XV Niedziela Zwykła

XV Niedziela Zwykła

– w poniedziałek – wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta;

– w środę – wspomnienie św. św. Bonawentury bp. i dK;

– w czwartek – wspomnienie NMP z Góry Karmel;

1. Różaniec pokutny w naszej parafii w poniedziałek o godz. 1730.
  2. Nabożeństwo fatimskie w Grodowcu w poniedziałek o godz. 1900.
  3. Różaniec do Siedmiu Boleści MB we wtorek o godz. 1745.
  4. Nowenna ku czci MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 1800.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczęcie XXI Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa.
  6. Kurs przedmałżeński w parafii św. Wawrzyńca na Brzostowie rozpocznie się w piątek 24 lipca i potrwa do niedzieli 26 lipca. Nauki o godz. 1800 i 1945 (po dwie każdego dnia). Możliwość uczestnictwa w Mszach św. o godz. 1900 – dla chętnych.
  7. W tym roku piesza pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę będzie składała się z trzech wydarzeń: 1 sierpnia z Głogowa do Piersnej (piesza), 8 sierpnia z Głogowa do Grodowca (piesza), 12 sierpnia z Głogowa na Jasną Górę (autokarowa). Więcej informacji i zapisy na stronie: www.pielgrzymka.glogow.pl oraz na Facebooku.
  8. Prasa katolicka do nabycia u siostry Piusy.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  10. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia.Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia. Rozpoczynającym urlop życzymy udanego wypoczynku i przypominamy o godnym stroju w miejscach kultu.