13 MARCA 2022 R. II Niedziela Wielkiego Postu

II Niedziela Wielkiego Postu 13.03.2022 r.

1. Liturgiczne wspomnienie tygodnia:
    • w sobotę – uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
  2. Dziś IX rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Franciszka. Módlmy się o Boże błogosławieństwo i owocny pontyfikat.
  3. Dziś zbiórka do puszek na cele misyjne „Ad Gentes”.
  4. Msza św. dla dzieci przygotowujących się do swojej pierwszej spowiedzi i Komunii św. i ich rodziców o godz. 1600. Spotkania dla rodziców tych dzieci z SP nr 10 i 11 we wtorek, a z SP nr 12 w środę po Mszy św. wieczornej w kościele.
  5. Nabożeństwo Gorzki Żali w każdą niedzielę o godz. 1745.
  6. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszej parafii w piątek: po Mszy św. o godz. 900, o godz. 1700 (dla dzieci), o godz. 1800 oraz po Mszy św. o godz. 1830 (dla młodzieży).
  7. Święto Patronalne Apostolstwa Dobrej Śmierci w sobotę. Msza św. w intencji członków o godz. 900 poprzedzona różańcem do siedmiu boleści Matki Bożej o godz. 815.
  8. Pielgrzymka Mężczyzn do Grodowca w sobotę 19 marca. Wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 1000. Zapisy w zakrystii. Koszt 10 zł. W tym dniu męski różaniec w Grodowcu.
  9. Można nadal wspierać uchodźców składając ofiarę do oznaczonej skarbonki przy głównym wejściu do kościoła. Jałmużnę wielkopostną można składać do oznaczonych skarbon.
  10. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  11. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.