13 WRZEŚNIA 2020 R. XXIV Niedziela Zwykła

– w poniedziałek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego,

– we wtorek – wspomnienie MB Bolesnej,

– w środę – wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana,

– w piątek – święto św. Stanisława Kostki.

1. Rozpoczynamy Tydzień Wychowania oraz kwartalne dni modlitw za dzieci i młodzież.
  2. Różaniec pokutny w naszej parafii dziś o godz. 1730.
  3. Dziś nasza parafia będzie prowadziła czuwanie fatimskie w Grodowcu. Rozpoczęcie godz. 1900, Msza św. godz. 2200. Wyjazd autokaru z parkingu przy kościele o godz. 1825.
  4. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na utrzymanie miejsc kultu w Ziemi Świętej.
  5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w poniedziałek po Mszy św. o godz. 900 oraz o godz. 1800.
  6. Msza św. w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i ich rodzin w święto patronalne – we wtorek o godz. 1830. Wcześniej, o godz. 1745, różaniec do siedmiu boleści Matki Bożej.
  7. Msza św. polowa organizowana w ramach 81 rocznicy agresji Związku Sowieckiego na Polskę zostanie odprawiona przy Pomniku Sybiraków na cmentarzu przy ul. Legnickiej dnia 17.IX, (czw.) o godz. 1200.
  8. Spotkanie dla rodziców ministrantów, kandydatów i lektorów w sobotę po Mszy św. wieczornej w kościele.
  9. Pielgrzymka mężczyzn do Międzyrzecza w sobotę 19 września. Zapisy w zakrystii oraz w parafii św. Klemensa. Koszt wyjazdu 20 zł. Wyjazd o godz. 730.
  10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby KUL i ITF w Zielonej Górze.
  11. Pielgrzymka Świata Pracy na Jasną Górę w niedzielę 20 września.
  12. Kurs przedmałżeński w parafii św. Mikołaja rozpocznie się 20 września Mszą św. o godz. 1800.
  13. Parafia p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Sulechowie organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w ramach Ogólnopolskiej Pielgrzymki Małżeństw i Rodzin w dniach 26-27 września. Koszt: 220 zł. od osoby. Cena zawiera przejazd autokarem, posiłki, nocleg i ubezpieczenie. Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem tel. 792 495 788. Zapraszamy małżonków, rodziny i wszystkie osoby chętne.
  14. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania osób, które ukończyły 21 rok życia rozpocznie się w parafii św. Mikołaja 27 września Mszą św. o godz. 1800.
  15. Pielgrzymka Żywego Różańca oraz Apostolstwa Margaretka do Rokitna odbędzie się w sob. 3. X. Koszt: 40 zł. Wyjazd o godz. 700 z parkingu przy kościele. Zapisy w zakrystii.
  16. Od dziś w zakrystii można zamawiać intencje mszalne na rok 2021 r.
  17. Tomik poezji religijnej autorstwa s. Mirony, naszej zakrystianki, można nabyć w zakrystii.
  18. Prasa katolicka do nabycia u siostry Piusy.
  19. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  20. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.