14 LISTOPADA 2021 R. XXXIII Niedziela Zwykła

XXXIII Niedziela Zwykła 14.11.2021 r.

– w środę – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej,

– w czwartek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny,

– w sobotę – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego,

– w niedzielę – uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

1. Dziś przy wyjściach z kościoła zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Tegoroczne ofiary zostaną przeznaczone na pomoc dla mieszkańców Libanu.
  2. Msza św. dla rodziców dzieci przygotowujących się do swojej pierwszej spowiedzi i Komunii Św. dziś o godz. 1600. Spotkania dla rodziców tych dzieci we wtorek z SP nr 10 i 11, w środę z SP nr 12 o godz. 1900 w kościele.
  3. Msza św. dla młodzieży dziś o godz. 1830.
  4. Nabożeństwa wypominkowe codziennie o godz. 1745, w środy o godz. 1730 połączone z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  5. Kartki na wypominki zostały wyłożone przy wyjściu z kościoła. Wypełnione kartki można składać na tacę.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Piotra – dziewczyny – w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele.
  7. Spotkanie Rycerzy Kolumba w czwartek. Rozpoczęcie Msza św. o godz. 1830.
  8. Zbiórka do puszek na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej w przyszłą niedzielę po Mszach św.
  9. Msza św. w intencji członków Wspólnoty dla Intronizacji NSPJ w święto patronalne w przyszłą niedzielę o godz. 930.
  10. W tym roku świece rozprowadzane w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom będą w cenie 7 zł. – mała oraz 20 zł. – duża. W parafii będziemy je rozprowadzać od najbliższej niedzieli.
  11. Informujemy, że na niedzielę 28 listopada, planowana jest w parafii wizytacja kanoniczna, którą ma przeprowadzić ks. bp Tadeusz Lityński. Szczegółowy plan zostanie podany w przyszłym tygodniu.
  12. Z okazji pierwszej rocznicy utworzenia sanktuarium MB Gospodyni Babimojskiej ks. bp Tadeusz Lityński kieruje słowo do diecezjan i zachęca do pielgrzymowania.
  13. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  15. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.