III Niedziela Adwentu – 15 grudnia 2019 r.

III Niedziela Adwentu

1. Rozpoczęliśmy Rekolekcje Adwentowe, które prowadzi ks. Jerzy Szakiel.

Msze św. z nauką od pon. do śr. o godz.: 630, 900, 1700, 1830.

Spotkanie stanowe dla małżonków dziś po Mszy św. o godz. 1600.

Nauki stanowe dla mężczyzn w poniedziałek po Mszy św. o godz. 1830.

Modlitwa wstawiennicza o uwolnienie we wtorek po Mszach św. o godz. 900 i 1830.

Okazja do spowiedzi św. we wtorek i w środę od godz. 800 oraz od godz. 1600.

1. Dziś dzień solidarności z kapłanami seniorami. Taca przeznaczona na potrzeby Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.
  2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece Caritas: małe – 6 zł, duże – 13 zł.
  3. W trzecim tygodniu adwentu przeżywamy kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
  4. Zapraszamy na roraty – od pon. do sob. o godz. 630. Po Mszy roratniej od pon. do pt. zapraszamy dzieci na śniadanie do salki bł. Edmunda. Zakończenie rorat dla dzieci w piątek.
  5. Próba kolęd dla wszystkich, którzy chcą włączyć się w śpiew w czasie pasterki ludowej, w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w salce nr 3.
  6. Prosimy mężczyzn o pomoc w ustawieniu choinek w czwartek, po Mszy św. o godz. 900.
  7. W piątek adoracja 24 dla Pana. Plan wywieszony w gablotce.
  8. Ksiądz Piotr odwiedzi swoich chorych w sobotę.
  9. Osoby, do których z różnych przyczyn nie dotarły opłatki, mogą je dobierać w zakrystii. Składane przy tej okazji ofiary można złożyć w kopercie na tacę. Zostaną one przeznaczone na konieczną wymianę ogrzewania ławkowego w naszym kościele.
  10. Osoby, które chciałby pomóc w przygotowaniu dekoracji kościoła na święta zapraszamy w sobotę, o godz. 1300.
  11. Prasa katolicka do nabycia u siostry Piusy.
  12. Dziękujemy za ofiary złożona na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  13. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia.Wszystkim parafianom i sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.