15 SIERPNIA 2021 R. Uroczystość Wniebowzięcia NMP

Uroczystość Wniebowzięcia NMP

– we wtorek – wspomnienie św. Jacka,

– w piątek – wspomnienie św. Bernarda,

– w sobotę – wspomnienie św. Piusa X.

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pomoc w remontach dla uboższych parafii.
  2. Przy wyjściach z kościoła wspólnota neokatechumenalna będzie zbierać do puszek ofiary na pomoc rodzinie Kulów, która od dwóch lat posługuje w Barnau na Syberii. O swojej posłudze więcej sami nam dziś opowiedzą.
  3. Odpust w parafii WNMP w Głogowie dziś o 1230.
  4. W poniedziałek dzień imienin ks. bp. Stefana Regmunta. Pamiętajmy o naszym Biskupie Seniorze w modlitwie.
  5. Męski różaniec w czwartek o 1900 w kościele.
  6. Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 1500 do Mszy św. wieczornej (w niedziele do godz. 1600).
  7. Zachęcamy do oglądania wystawy poświęconej słudze Bożemu Stefanowi kard. Wyszyńskiemu i św. Janowi Pawłowi II.  W nawiązaniu do wystawy w niedzielę 29 sierpnia o godz. 1600 odbędzie się koncert zespołu Lumen p.t. „Wszystko postawiłem na Maryję”.
  8. Stowarzyszenie „Mężczyźni św. Józefa” zaprasza 18 września na V Oblężenie Jasnej Góry pod hasłem „Twórcza odwaga”. Więcej informacji na plakatach przy wyjściach z kościoła
  9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  11. Przypominamy o godnym stroju w miejscach kultu.
  12. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.