16 sierpnia 2020 r. XX Niedziela Zwykła

• w poniedziałek – wspomnienie św. Jacka;
    • w czwartek – wspomnienie św. Bernarda;
    • w piątek – wspomnienie św. Piusa X;
    • sobota – wspomnienie NMP Królowej.
  2. Dziś dzień imienin Bpa Stefana Regmunta. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie.
  3. Dziś zbiórka do puszek na pomoc zniszczonemu Bejrutowi w Libanie.
  4. Dekretem Ks. Bpa Tadeusza Lityńskiego z dnia 23 czerwca br. ks. Marcin Wożniak z dniem 25.08.2020 r. rozpocznie posługę duszpasterską w par. pw. Św. Franciszka w Strzelcach Krajeńskich. W czwartek 20 czerwca na mszy św. o godz.18.30 otoczymy modlitwą Ks Marcina dziękując za czteroletni trud pracy w naszej parafii i prosząc o Boże błogosławieństwo na nowej parafii.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii, na Kuchnię brata Alberta.
  7. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia. Urlopowiczom życzymy udanego wypoczynku i przypominamy o godnym stroju w miejscach kultu. Prosimy również o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią: noszeniem maseczki i utrzymywaniem dystansu społecznego.