16 STYCZNIA 2022 R. II Niedziela Zwykła

II Niedziela Zwykła 16.01.2022 r.

 1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia:
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego,
  • w środę – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara,
  • w piątek – wspomnienie św. Agnieszki.
 2. Gościmy w parafii pana dr. Mieczysława Guzewicza z konferencją na temat: „Miłość piękna, choć trudna”.
 3. Przy wyjściach z kościoła Kolędnicy Misyjni będą zbierać ofiary do puszek na pomoc misjom.
 4. Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujący się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. dziś o godz. 1600.Kandydaci do bierzmowania z gr. ks. Piotra, którzy nie oddali jeszcze indeksów do sprawdzenia, zostawiają dziś swoje indeksy w zakrystii.
 5. Jeśli ktoś, w bardzo szczególnych i wyjątkowych przypadkach (nowi mieszkańcy, chory, który nie opuszcza domu) chciałby jeszcze poprosić o wizytę duszpasterską z kolędowym błogosławieństwem, może zapisać się jeszcze dziś w zakrystii. Odwiedziny, według już ustalonego planu, od poniedziałku do soboty.
 6. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 7. Męski Różaniec w środę o godz. 1900 w kościele.
 8. W piątek Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o życzeniach i modlitwie.
 9. W sobotę 36 rocznica śmierci Sługi Bożego. bp. Wilhelma Pluty.
 10. Koncert kolęd w wykonaniu naszej scholi młodzieżowej „Gwiazdy Niebios” w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1600.
 11. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, których przygotowywał ks. Adam (wszystkie grupy) w poniedziałek 24 stycznia, po Mszy św. o godz. 1830 w kościele.
 12. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i uczestniczyli w spotkaniach kolędowych w naszym kościele w czasie Eucharystii w intencjach mieszkańców poszczególnych ulic. Życzymy by błogosławieństwo Nowonarodzonego towarzyszyło wszystkim w każdym dniu rozpoczętego niedawno Nowego 2022 Roku.
 13. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
 14. Prasa katolicka do nabycia u s. Piusy.
 15. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.