17 KWIETNIA 2022 r. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 17.04.2022 r.

1. Dziś pierwsza Msza św. o godz. 600. Nie ma Mszy św. o godz. 730. Pozostałe Msze jak w każdą niedzielę.
  2. Trwamy w nowennie przed Świętem Miłosierdzia codziennie o godz. 1500.
  3. Jutro Msze św. jak w każdą niedzielę. Jutrzejsza taca przeznaczona jest na uczelnie katolickie.
  4. Jutro XVII rocznica wyboru Benedykta XVI na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy w modlitwie o papieżu seniorze.
  5. Męski różaniec we wtorek o 1900 w kościele.
  6. W piątek w oktawie Wielkie Nocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. Modlitewne czuwanie w intencji Ojczyzny w piątek o godz. 2100 w parafii św. Mikołaja. Eucharystia o północy i adoracja do godz. 300. Szczegóły na plakacie.
  8. Przyszła niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas.
  9. Kurs przedmałżeński w parafii św. Maksymiliana przy ul. Legnickiej rozpocznie się w niedzielę 24 kwietnia o godz. 1830.
  10. Dziękujemy za pomocy przy sprzątaniu kościoła i przygotowaniu naszej świątyni na święta oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeżywanie Triduum Paschalnego.
  11. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  12. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy, by Zmartwychwstały nieustanie towarzyszył im każdego dnia i prowadzi do otwartego krzyżem nieba.