17 MAJA 2020 R.

VI Niedziela Wielkanocna

1. Liturgiczne wspomnienia tygodnia:

– pon., wt. i śr. – dni modlitwy o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe;

– w niedzielę – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

1. Nabożeństwa majowe – codziennie o godz. 1800.
  2. W ramach obchodów 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, Pierwszy Program Telewizji Polskiej oraz Polskie Radio wyemitują w poniedziałek 18 maja br. o godzinie 1800 widowisko muzyczne „Santo subito – Prorok naszych czasów”. Serdecznie zachęcamy do oglądania.
  3. Różaniec do Siedmiu Boleści MB we wtorek o godz. 1715.
  4. Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego rozpocznie się w piątek.
  5. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek, po Mszy św. o godz. 1830.
  6. Świecenia diakonatu i prezbiteratu w sobotę w WSD w Paradyżu.
  7. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 630.
  8. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w parafii Miłosierdzia Bożego 24 maja o godz. 1800.
  9. Pielgrzymka szlakiem Bożego Miłosierdzia i kard. Wyszyńskiego została przełożona. Nowy termin: 14-20 sierpnia b.r.
  10. W naszym kościele może równocześnie przebywać 150 osób. Prosimy o zajmowanie tylko oznaczonych miejsc. Przypominamy o obowiązku zakrycia ust i nosa – także w czasie Mszy św. i nabożeństw. Z obowiązku zwolnienie są jedynie kapłani sprawujący sakramenty.
  11. U siostry Piusy do nabycia prasa katolicka oraz świece caritas.
  12. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii, także te przesłane na konto, oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  13. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.