17 PAŹDZIERNIKA 2021 R.

– w poniedziałek – święto św. Łukasza Ew.,

– we wtorek – wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki,

– w środę – wspomnienie św. Jana Kantego,

– w piątek – wspomnienie św. Jana Pawła II.

1. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie Mszą św. o godz. 1600. Po Eucharystii konferencja w salce nr 4. Kolejne spotkania od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej w salce nr 4.
  2. Msza św. z modlitwą uwielbienia dziś o godz. 1830.
  3. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 1700, dla młodzieży i dorosłych codziennie o godz. 1745.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z gr. ks. Adama: gr. 5 w poniedziałek o godz. 1745 w salce na plebanii
  5. Męski Różaniec we wtorek o godz. 1900 w kościele.
  6. Za tydzień Niedziela Misyjna – taca przeznaczona na działalność misyjną. W tygodniu misyjnym chcemy przyjść z pomocą misjonarzom w Tanzanii budującym studnię. Przez cały tydzień w parafii i niektórych szkołach będziemy zbierali telefony komórkowe – zarówno z przyciskami jak i dotykowe. Zostaną przekazane oo. Sercanom, jako wsparcie projektu budowy studni. Telefony można przynosić do zakrystii. Więcej informacji na plakacie.
  1. Msza św. dla młodzieży z udziałem zespołu i słowem do młodych w przyszłą niedzielę o godz. 1830.
  2. Przy naszej parafii powstaje nowy krąg Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie. Małżeństwa, które chciałby włączyć się do niego, zapraszamy do kontaktu z księdzem Adamem.
  3. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy do uporządkowania cmentarzy i grobów, a przede wszystkim do duchowego przygotowania przez sakramenty święte.
  4. Odatowane kartki na wypominki zostały wyłożone przy wyjściu z kościoła. Wypełnione kartki można składać na tacę.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  7. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.