17 STYCZNIA 2021 R. II Niedziela Zwykła

II Niedziela Zwykła 17.01.2021 r.

• dziś – Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim,
    • od poniedziałku rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan,
    • we wtorek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara,
    • w czwartek – wspomnienie św. Agnieszki.
  2. Trwają spotkania duszpasterskie. Na Msze św. w intencji mieszkańców o godz. 1700 i nabożeństwo z błogosławieństwem zapraszamy parafian z ulic:
    • w poniedziałek 18/01 – ul. Kosmonautów Polskich nr. nieparzyste,
    • we wtorek 19/01 – Kosmonautów Polskich nr. parzyste.
  3. W czwartek Dzień Babci, w piątek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o życzeniach i modlitwie.
  4. W piątek przypada 35 rocznica śmierci s.B. bp. Wilhelma Pluty. Celebracje diecezjalne w niedzielę w parafii św. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie.
  5. W następną niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Chorwacji dotkniętej kataklizmem trzęsienia ziemi.
  6. Najbliższa Niedziela, to Niedziela Biblijna. Nabożeństwo Słowa Bożego o godz. 1745. Po każdej Mszy św. będzie okazja do nabycia Pisma św.
  7. Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. wieczornej codziennie o godz. 1500. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  9. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.