18 PAŹDZIERNIKA 2020 R. XXIX Niedziela Zwykła

– w poniedziałek – wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki,

– we wtorek – wspomnienie św. Jan Kantego,

– w czwartek – wspomnienie św. Jana Pawła II,

1. Przeżywamy Niedzielę Misyjną. Taca przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.
  2. Kurs przedmałżeński w naszej parafii rozpocznie się dziś Mszą św. o godz. 1830.
  3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 1745. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 1700.
  4. Różaniec i spotkanie formacyjne dla mężczyzn w poniedziałek o godz. 1900 w kościele.
  5. Spotkanie dla kandydatów oraz pragnących dołączyć do grona ministrantów w sobotę o godz. 930 w kościele.
  6. Przy wyjściu z kościoła wyłożone zostały odatowane kartki na wypominki, które po wypełnieniu można składać na tacę lub zostawiać w zakrystii.
  7. Przed uroczystością Wszystkich Świętych zachęcamy do uporządkowana grobów. Jednocześnie przypominany o godnym zachowaniu na cmentarzach.
  8. Z uwagi na wpisanie powiatu głogowskiego do obszaru czerwonego, w kościele może jednocześnie przebywać 220 osób. Obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznej odległości (1,5-2 m.).
  9. Do odwołania całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w tabernakulum w kościele.
  10. Przypominamy, że do Komunii św. w pierwszej kolejności podchodzą osoby, przyjmujące Komunię na dłoń. Przystępując dłonie – lewa na prawej – powinny być wyraźnie i stabilnie złożone.
  11. Trwają zapisy osób chcących przejść drogę „Doskonałego Nabożeństwa do Najświętszej Maryi Panny wg Traktatu św. Ludwika Marii Grignio de Montfort”. Chętni mogą się zgłaszać pod nr tel. 721043408 (dostępny także na plakatach w wejściach do kościoła).Spotkanie organizacyjne w parafii Miłosierdzia Bożego 30 października o godz.1600. Rozpoczęcie 5 listopada, zawierzenie 8 grudnia.
  12. Prasa katolicka do nabycia u siostry Piusy.
  13. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  14.  Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.