19 WRZEŚNIA 2021 R. XXV Niedziela Zwykła

XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021 r.

– w poniedziałek – wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Tow.,

– we wtorek – święto św. Mateusza Ap. i Ew.,

– w czwartek – wspomnienie św. Pio z Petrelciny.

1. Dziś zbiórka do puszek na uczelnie katolickie.
  2. Dziś w czasie Mszy św. o godz. 1230 siostry Marzena Włodarczak i Agnieszka Stępień – pierwsze Służebniczki powołane z naszej parafii będą dziękować Panu Bogu za 25 lat profesji zakonnej.
  3. Msza św. z modlitwą uwielbienia dziś o godz. 1830.
  4. Męski Różaniec dziś po Mszy św. wieczornej ok. godz. 1930 w kościele.
  5. Serdecznie zapraszamy młodzież do włączenia się w nowopowstający zespół muzyczny. Pierwsze spotkanie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  6. Pielgrzymka Mężczyzna do Międzyrzecza w sobotę 25 września. Wyjazd o godz. 700, powrót w godzinach popołudniowych. Koszt 35 zł. Ze względów organizacyjnych wszystkich zainteresowanych prosimy o możliwie szybkie zgłaszanie się i zapisy, które możliwe są w zakrystii. Przy wyjściach z kościoła foldery z zaproszeniem i programem pielgrzymki.
  7. Krajowy zjazd Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie odbędzie się 25 września. Wyjazd z Głogowa o godz. 200, powrót ok. godz. 2300. Program spotkania wywieszony jest w gablotce. Koszt 65 zł. Zapisy w zakrystii.
  8. Spotkanie kandydatów na ministrantów i wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę o godz. 1200 w kościele. Zainteresowani mogą się zgłaszać do ks. Adama.
  9. Chcemy w parafii podziękować Panu Bogu za dar nowych błogosławionych: kadr. Wyszyńskiego i Matki Czackiej w dniu 26 września w czasie Mszy św. o godz. 1230. Do udziału w tej Eucharystii serdecznie zachęcamy i zapraszamy wszystkie grupy duszpasterskie i modlitewne naszej parafii. Niech połączy nas wspólna modlitwa pełna radości i wdzięczności.
  10. Kurs przedmałżeński w parafii św. Mikołaja rozpocznie się w niedzielę 26 września o godz. 1800. W naszej parafii kurs przedmałżeński odbędzie się w drugiej połowie października.
  11. Parafia organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Górnego Śląska w terminie 15-17 października.W programie Kamień Śl., Góra św. Anny, Pszów, Turza Śl., Piekary Śl., Leśniów, Częstochowa i Gidle. Koszt 450 zł. Więcej informacji w zakrystii i u ks. Piotra. Przy zapisie wpłata zaliczki w kwocie 200 zł.
  12. Zachęcamy do oglądania filmu „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie”, który jest wyświetlany w kinie Cinema3D w Galerii Glogovia.
  13. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  15. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.