20 czerwca 2021 r. XI Niedziela Zwykła

Głogów, 20 czerwca  2021 r.

XI Niedziela Zwykła

– w poniedziałek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi,

– w czwartek – uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.

1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 1800.
  2. W środę Dzień Ojca. Pamiętajmy o życzeniach i modlitwie.
  3. Zakończenie Roku Szkolnego w piątek. Zachęcamy uczniów i pracowników oświaty do uczestnictwa w tym dniu w Eucharystii, dziękczynienia za ten niełatwy rok oraz prośby o bezpieczny i udany wypoczynek o godz. 7 i 18:30. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w tygodniu pół godziny przed każdą Mszą świętą.
  4. W dniach 2 – 12 sierpnia odbędzie się 41 piesza pielgrzymka z Głogowa na Jasną Górę pod hasłem: „Wszystko postawiłem na Maryję”. Koszt pielgrzymki 300 zł. Zapisy na stronie internetowej, w zakrystii oraz w parafii św. Mikołaja.
  5. Plan tygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu: od godz. 15 we wtorek Apostolstwo Dobrej Śmierci, w środę Żywy Różaniec (róże od 1 do 8), w czwartek Rycerze Kolumba + mężczyźni, w piątek Intronizacja, w sobotę Żywy Różaniec (róże od 9 do 16). W niedzielę od godz. 15 do 16 godzina miłosierdzia.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii i Kuchni br. Alberta.
  8. Przypominamy o godnym stroju w miejscach kultu oraz obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii także w okresie wakacyjnym. Przypominany także, że od dziś została zniesiona dyspensa zwalniająca z tego obowiązku.
  9. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii, łączącym się z nami także drogą internetową, życzymy błogosławionego tygodnia.