20 WRZEŚNIA 2020 R. XXV Niedziela Zwykła

XXV Niedziela Zwykła

– w poniedziałek – święto św. Mateusza Ap i Ew.,

– w środę – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.

1. Dziś zbiórka do puszek na wsparcie uchodźców przebywających na wyspie Lesbos w Grecji poszkodowanych w wyniku niedawnego pożaru obozu i koczowiska.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia w poniedziałek po Mszy św. o godz. 1830 w kościele. Odnowa w Duchu Świętym serdecznie zaprasza do wspólnej modlitwy.
  3. Spotkania kandydatów do bierzmowania z gr. ks. Adama po Mszach wieczornych w salce nr 3  – we wtorek chłopcy, w czwartek dziewczyny.
  4. Spotkanie Służby Liturgicznej Ołtarza w salce bł. Edmunda w sobotę: 930 – kandydaci, 1015 –  ministranci, 1100 – kandydaci na lektorów, 1145 – lektorzy i ministranci starsi.
  5. W najbliższą niedzielę będziemy gościli w parafii ks. Zołoteńkiego – proboszcza z Wałbrzycha, który wygłosi słowo i będzie zbierał ofiary na budowę kościoła w swojej parafii.
  6. Kurs przedmałżeński w parafii św. Mikołaja rozpocznie się dziś Mszą św. o godz. 1800.
  7. W przyszłą niedzielę obchody 900 lecia głogowskiej kolegiaty. Uroczysta Msza św. w  kościele WNMP o godz. 1230. Koncert muzyki organowej i kameralnej o godz. 1800 w Kolegiacie.Wystąpią: Bogusław Raba – organy, Marek Nahajowski – flety podłużne. Zaproszenia-wejściówki będę rozdawane w Kolegiacie po zakończonych Mszach św. w niedzielę 20 września o godz. 800 i 1230 oraz w dni powszednie po Mszy św. o godz. 1800.
  8. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania osób, które ukończyły 21 rok życia rozpocznie się w parafii św. Mikołaja 27 września Mszą św. o godz. 1800.
  9. Parafialny Klub Seniora „U Mikołaja” w Głogowie organizuje pielgrzymkę do Rokitna, Paradyża i Świebodzina w dniu 1 października. Koszt 80 zł., zapisy w zakrystii w kościele Bożego Ciała lub pod nr telefonu 888-112-849.
  10. Pielgrzymka Żywego Różańca oraz Apostolstwa Margaretka do Rokitna odbędzie się w sobotę 3 października. Koszt: 40 zł. Wyjazd o godz. 700 z parkingu przy kościele. Zapisy w zakrystii.
  11. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii będziemy przeżywali w sob. 3 października w czasie Mszy św. o godz. 1230 i w niedz. 4 października w czasie Mszy św. o godz. 930 i 1100.
  12. Prasa katolicka do nabycia u siostry Piusy.
  13. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii oraz za ofiary na Kuchnię br. Alberta.
  14. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.